W każdej kobiecie drzemie Harika

Codziennie każda z nas toczy niemającą końca walkę z wrogiem, który nie zna litości, czyli z czasem. Jak zatem spowolnić pędzący zegar biologiczny i zadbać o regenerację skóry? Na szczęście na polskim rynku coraz powszechniejsze stają się kosmetyki naturalne, a wśród nich wyróżniający się szybkim i skutecznym działaniem olejek z magnolii do twarzy Harika.

Nazwa olejku nie jest przypadkowa. Otóż Harika to imię żeńskie, popularne przede wszystkim w Indiach, oznaczające kobietę o olśniewającej urodzie. Ponadto z języka tureckiego słowo to tłumaczy się jako „cudowny, wspaniały, zadziwiający”.

Imię Harika kojarzone jest z łagodną, życzliwą boginią hinduską Parwati. Według astrologii indyjskiej wróży urodę, wspaniałą przyszłość i sukces.   Harika   uosabia  kobietę  kochającą   siebie  i  ludzi,  a   jednocześnie  cieszącą   się  sympatią,  miłością i szacunkiem innych. Harika dąży do doskonałości we wszystkim, co robi. Jej moc, siła i charyzma idą w parze z ogromną atrakcyjnością fizyczną, dzikością i umiłowaniem natury.

Wierzymy, że w każdej kobiecie drzemie Harika, dlatego stworzyliśmy serię naturalnych olejków, dzięki którym delikatna skóra twarzy pozostanie gładka, napięta i młoda oraz – co najważniejsze – zachowa zdrowy wygląd.

W każdej kobiecie drzemie Harika