Cypryjski obiekt pożądania

Na Cyprze w pobliżu uroczego miasta Pafos wzrok turystów przykuwa wyłaniająca się
z mieniących się różnymi odcieniami turkusu wód Morza Śródziemnego Skała Afrodyty – miejsce narodzenia greckiej bogini miłości, piękna, pożądania i płodności. Jedna z legend głosi, że wystarczy opłynąć tę skałę, aby zachować wieczną młodość…

Skała Afrodyty i olejek Harika

Jednak nie trzeba zapuszczać się w aż tak odległe rejony, aby poczuć się jak bogini. Olejek magnoliowy Harika dzięki silnym właściwościom nawilżającym i odmładzającym ma zbawienny wpływ na delikatną skórę twarzy. Sprawia, że odzyskuje ona sprężystość i gładkość oraz nabiera zdrowego blasku. Efekty są widoczne już po paru dniach regularnego stosowania. Ponadto magnolia regeneruje zmęczone i uszkodzone tkanki, dzięki czemu skóra staje się jędrna, a blizny mniej widoczne. Nie przez przypadek magnolia od wieków jest używana w celach kosmetycznych przez słynące z witalności i niezwykłej urody Azjatki.

Dzięki unikatowemu połączeniu magnolii z olejem ze słodkich migdałów działanie olejku Harika jest zintensyfikowane – olej ten nie tylko nawilża i ujędrnia, lecz także wzmacnia lipidową barierę ochronną skóry i zapobiega odwadnianiu się komórek. Co więcej, jego skład obfituje w naturalne składniki, takie jak m.in. proteiny, sole mineralne, witamina A, E, D i witaminy z grupy B.

Olejek magnoliowy Harika bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawiając na skórze nieprzyjemnej tłustej warstwy. Przyjemny zapach pozwala się wyciszyć, zrelaksować i znaleźć chwilę ukojenia po ciężkim dniu. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, dlatego polecany jest również osobom o wrażliwej skórze.

Cypryjski obiekt pożądania